Fotky z Karlova náměstí z 6. a 20. listopadu 2013

21. listopadu 2013 v 9:00 |  Aktualizace fotogalerie
Ve středu 6. listopadu a o 14 dní později, ve středu 20. listopadu 2013, jsem provedl drobnou fotodokumentaci autobusů a zároveň označníků na Karlově náměstí. Připomínám, že na Karlově a Komenského náměstí dochází k výstavbě tzv. inteligentních označníků, k jejichž instalaci má dojít v prosinci 2013. S dokončením těchto označníků zaniknou poslední třebíčské označníky zastávek MHD zapuštěné napevno do země (označníky na ostatních zastávkách byly nahrazeny novým typem již na podzim 2011).

Stav prací k 6. 11. nejlépe vystihuje tato fotka - některé staré označníky dočasně nahrazené provizorními stojany, zatímco některé ze starých označníků zatím zůstávaly na svém místě.

Stav platný k 20. 11. dobře ilustruje následující dvojice fotek Merecesu Citaro ev. č. 39. Tato fotka, pořízená ve 14:33 h, dokumentuje kromě dvou provizorních a jednoho "pevného" označníku i autobus jedoucí na lince č. 1 ve směru k poliklinice Vltavínská. Tato fotka, pořízená v 15:35 h, dokumentuje kromě dvou "pevných" označníků i tentýž autobus jedoucí na lince č. 4 ve směru k poliklinice Vltavínská.

Během jedné hodiny a dvou minut tedy jedno vozidlo stíhá dojet z Karlova náměstí k poliklinice Vltavínská, tam "převléknout" na spoj linky č. 4, na kterém ujede celou trasu přes Karlovo náměstí, ZŠ Na Kopcích, Míčovu k hotelu Atom, odkud pak ihned pokračuje jako protisměrný spoj linky č. 4 zpět do centra (viz fotka) a odtud dále k poliklinice. Na fotkách pořízených 20. listopadu je vidět již vyvěšenou vánoční výzdobu na sloupech pouličnícho osvětlení.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama