Jak to bylo s (ne?)ujetím spoje linky č. 11 na Karlově náměstí ve čtvrtek 5. 12. 2013 v 9:47 h

27. února 2014 v 9:49
Netušil bych, že téměř 3 měsíce po neblahé události, kdy spoj linky č. 11 před nosem ujel dvěma ženám, které do něj potřebovaly přestoupit z linky č. 5, budu mít potřebu k této věci něco dodat. Nicméně, stalo se - a to poté, co se mnou dnes hovořil řidič předmětného spoje linky č. 11. Údajně předčasně neodjel, neboť jeho přístroj na výdej jízdenek již ohlašoval, že čas odjezdu již nastal.

Naštěstí, videosekvence i další fotky z toho dne stále mám na paměťové kartě, díky čemuž jsem mohl nyní sestavit TOTO VIDEO, ze kterého vyplývá, že uvedený spoj linky č. 11 se skutečně začal rozjíždět od své zastávky na Karlově náměstí v čase 9 h 46 min. 54 sek., tedy 6 sekund před svým pravidelným časem odjezdu.

A to nyní pomíjím další aspekty typu "neslušnost, ujet někomu přestupujícímu doslova před nosem" nebo rozpory typu "čekací doby (údajně) 3 minuty (dle někdejších vyjádření MěÚ Třebíč v době vzniku Petice proti optimalizaci MHD Třebíč) vs. (dle vyjádření tohoto řidiče) neexistující, resp. nulové (minimálně co se týče pracovního dne dopoledne) čekací doby".
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama