Uzavírka Hilbertovy ulice a spoje linek č. 10 na fotkách ze 17. dubna 2014

20. dubna 2014 v 8:00 |  Aktualizace fotogalerie
Do galerie obrázků jsem nahrál asi 20 fotek dokumentujících provozní mimořádnosti způsobené uzavírkou Hilbertovy ulice (přesněji řečeno - uzavřen byl jen relativně krátký úsek ulice v blízkosti křižovatky s Palackého ulicí, nicméně tato skutečnost nic nemění na tom, že ulice byla dočasně slepou a tudíž neprůjezdnou ulicí a že po dobu uzavírky bylo nutné řešit obsluhu zastávky Palackého městskou autobusovou dopravou jiným způsobem. V tomto článku blíže blíže přiblížím popis fotek týkajících se linky č. 10.

Linka č. 10 (pochopitelně mám na mysli jen ty spoje, které jezdí přes zastávku Palackého) jezdila obousměrně Luční ulicí namísto Hilbertovy ulice. Zastávka Palackého byla po dobu uzavírky přesunuta severně od křižovatky Palackého ulice s Luční ulicí.

Na fotky jsem okolo 14:20 h zdokumentoval Tedom C12G ev. č. 44 při průjezdu Luční ulicí ve směru jízdy z centra města; o půl hodiny později jsem ve stejné ulici zachytil totéž vozidlo jedoucí na spoji linky č. 10 v opačném směru jízdy. K dalším fotkám dokumentujícím tuto dvojici spojů se můžete "proklikat" ve stejné fotogalerii (a to platí i pro odkazy uvedené v dalších dvou odstavcích).

O další půlhodinu později, tzn. okolo 15:20 h, jsem v prostoru provizorně přesunuté zastávky "Palackého" zdokumentoval Tedom C12G ev. č. 22 jedoucí na dalším ze spojů linky č. 10 ve směru od centra města (viz tady); o další půlhodinu později, tzn. v 15:50 h, jsem na stejné místě zachytil tentýž autobus, jedoucí na spoji linky č. 10 ve směru k poliklinice: odkaz

V 16:20 h jsem pořídil poslední ze série fotek spoje linky č. 10 na objízdné trase. Vozidlem nasazeným na tomto spoji byl MAN Lion´s City ev. č. 36.

V průběhu pořizování série fotek v 16:20 h jsem u křižovatky Palackého + Luční ulice hovořil s paní, která tam marně čekala na spoj linky č. 11 (s pravidelným odjezdem z Palackého v 16:05 h). Ale o tom se více rozepíši až v příštím článku.

Pětici výše popisovaných spojů linky č. 10 jsem zdokumentoval nejen na fotky, ale i na videosekvence, které jsem následně sestavil do tohoto krátkého (cca 2 min.) "filmu".
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama