Poušov bude 8 dní (24. - 31. 5. 2014) bez obsluhy městskou autobusovou dopravou

16. května 2014 v 8:00 |  Mimořádnosti v provozu
Přepis krátké a nepříliš příjemné zprávy ze stránek doprava-trebic.cz:

V termínu od 24.5.2014, 10:00 do 31.5.2014, 20:00 bude probíhat uzavírka ulice Pražská. Na linkách č. 14 a 21 budou zrušeny zastávky Řípov, rozcestí a Poušov v obou směrech bez náhrady.

Bohužel, stejně jako v květnu 2010 i v červnu 2013 (v obou případech šlo o uzavírku přejezdu u křižovatky Pražské a Seifertovy ulice kvůli rekonstrukci tohoto přejezdu), bude Poušov po dobu 8 dní zcela bez obsluhy veřejnou dopravou. I když je pravda, že případná objízdná trasa autobusu by byla mimořádně složitá (pravděpodobně ze sídliště Za Rybníkem přes Stařeč a Červenou Hospodu zpět k Třebíči a odtud do Poušova).

Přidám ještě jednu informaci o "nevýluce" - stejně jako v loňském roce, tak ani letos se NEKONAJÍ tzv. Třebíčské slavnosti piva. Stejně jako loni (ale stejně tak jako v roce 2011, kdy se sice konaly, ale nikoliv na Karlově náměstí), tedy nebude provoz MHD Třebíč po část jednoho pátku + po celou sobotu omezen jakousi uzavírkou Karlova náměstí, způsobenou konání soukromé akce (myšleno - akce pořádané soukromým subjektem) takového charakteru, že část náměstí byla v určitém časovém úseku nejen neprůjezdná, ale dokonce i neprůchozí. A to je jen a jen dobře.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama