Modřínová ulice před víkendovou uzavírkou na fotkách z 18. 7. 2014

18. července 2014 v 16:00 |  Aktualizace fotogalerie
Spoje linek č. 4 a 5 na objízdné trase přes Rafaelovu ulici jsem - vlivem předčasného ukončení uzavírky horní části Velkomeziříčské ulice - 18. 7. 2014 zdokumentovat nemohl, ale pořídil jsem v uvedený den několik fotek dokumentujících autobusy MHD Třebíč v té části Modřínové ulice, ve které byla v té době již položena první vrstva nového povrchu vozovky. Za účelem položení finální vrstvy byla na následující dva dny naplánována uzavírka této části ulice i pro MHD.

Karosa B952 ev. č. 26 na právě opravovaném úseku + těsně za ním - viz fotky tady a tady. Autobus jede na spoji linky č. 11. Naštěstí jsem byl na tom správném místě v době, kdy tento spoj zrovna jel; další spoj této linky jede až o další 1,5 hodinu později.

Karosa B952 ev. č. 29 (jedoucí na lince č. 4) na stejném místě cca o 3 minuty později než spoj linky č. 11 - viz odkaz.

MAN Lion´s City ev. č. 21 ve Velkomeziříčské ulici, na křižovatce s Modřínovou a Jelínkovou ulicí - viz odkaz. Po více než 14denní pauze tedy opět jízda autobusu ve směru z horní části Velkomeziříčské ulice; v pravé části fotky je vidět značku "Slepá ulice" upozorňující na uzavírku části Modřínové ulice (kromě vozidel stavby + 18. 7. stále ještě kromě autobusů, což ale 19. 7. a 20. 7. bude poněkud jinak).
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama