Nádražní ulice byla 13. 8. odpoledne neprůjezdná (i pro MHD)

13. srpna 2014 v 22:00 |  Zajímavosti z provozu
Ve středu 13. 8. 2014 v odpoledních hodinách byl pro veškerou dopravu, tedy i pro MHD Třebíč, neprůjezdný podjezd pod vlakovým nádražím v Nádražní ulici. Příčinou byl nákladní vůz uváznutý pod podjezdem (zjevně podcenění výšky vozidla?). Linka č. 1 MHD Třebíč měla po dobu uzavírky jezdit objízdnou trasou okolo nemocnice.

Více informací + doprovodné foto - viz tento článek.

Podle svědectví jednoho z náhodných kolemjdoucích, tvořily se, vlivem nenadálé objízdné trasy, kolony u světelné křižovatky Bráfova x Nádražní. Mělo dojít i ke kroku, kdy velení a světelné křižovatce (byť jsou semafory v činnosti) převezme policie, která pak prý na několik minut upřednostnila jízdu vozidel výhradně po hlavní silnici, zatímco vozidla jedoucí od Nádražní ulice (ovšem šlo téměř výhradně o vozidla vyjíždějící z Heliadovy ulice, kterou použili jako objízdnou trasu namísto neprůjezdného podjezdu pod Nádražní ulicí) musela delší dobu čekat.

Šlo o zajímavou ukázku "přelití" přepravních proudů do jiných ulic. Ovšem v září to bude ještě složitější, neboť jednak už nepůjde o provozně slabší letní období a jednak - těch uzavírek bude více.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama