60 let MHD v Třebíči - oslava v sobotu 20. 9. 2014

9. září 2014 v 9:00 |  Zajímavosti z provozu
Pozvánka na oslavy "60 let MHD v Třebíči", naplánované na sobotu 20. září 2014:

Tři drobné poznámky:
- Jestliže letos uplynulo 60 let od založení MHD (resp. provozu předcházejícímu tomuto provozu), pak je v článku na Wikipedii chyba, neboť se tam píše, že první linky MHD (resp. její předchůdkyně) se rozjely na podzim 1956.

- Píše se, že v onen den bude MHD Třebíč v provozu zdarma. Nutno připomenout, že (stejně jako v posledních letech vždy) MHD by byla zdarma v každém případě, vzhledem k tzv. Dni bez aut, resp. tzv. Evropskému dni mobility.

- Přistoupil jsem k překopírování odkazu z FB profilu, byť tamní pozvánka má nižší rozlišení než pozvánka na stránkách doprava-trebic.cz. Nicméně, pozvánka na doprava-trebic.cz obsahuje neaktualizované údaje, proto bych považoval za nevhodné, "kopírovat" na své stránky neaktuální informace. Kéž by šlo o jedinou informaci, která je na těchto stránkách, ale i jiných obvyklých informačních zdrojích o MHD, neaktuální, nedostatečná nebo zcela chybějící... :-(
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama