Autobusy v "revitalizované" Družstevní ulici na fotkách ze středy 10. 9. 2014

21. září 2014 v 20:00 |  Aktualizace fotogalerie
V prvních záříjových dnech jsem zde zmínil o nově tzv. revitalizovné Družstevní ulici. V té době jsem ale neměl pořízenu jinou fotodokumentaci nově upravené ulice, než jen něco málo pořízené přes sklo autobusu. To se ale změnilo ve středu 10. září. Zde je odkaz na některé fotky, které jsem toho dne v této ulici pořídil. Východní polovina ulice (jejíž realizace probíhala ve druhé polovině období uzavírky), ještě doznávala dokončovacích úprav, zatímco západní polovina ulice (jejíž tzv. revitalizace probíhala v 1. etapě), byla zrekonstruována již na přelomu jara a léta 2014.

MAN Lion´s City ev. č. 38 odbočuje ze Znojemské ulice (objízdná trasa kvůli uzavírce Hrotovické ulice) do Družstevní ulice.

MAN Lion´s City ev. č. 49 - pohled zepředu a průhled celou ulicí; pohled na autobus zezadu a spolu s ním pohled na východní část ulice. V té době ještě měl autobus na zadním skle nalepenu (byť již silně vybledlou) reklamu, o týden později již byl tento polep odstraněn.

Mercedes Conecto ev. č. 35 ve střední části ulice a pohled na východní část ulice, o několik okamžiků později zdokumentovaný pohled zezadu a v levé části záběru patrná zastávka pro směr jízdy z centra města (poprvé v historii je tato zastávka vybavena zálivem).

Karosa B932E ev. č. 30 přijíždí do zastávky Družstevní (ve směru jízdy do centra města). Zastávkový záliv vlevo i vpravo, tedy v obou směrech jízdy. Tak to má být. :-) Nutno dodat, že s výstavbou nového zálivu byla zastávka ve směru jízdy z centra města mírně posunuta, oproti dřívějšímu stavu, západním směrem. Stejný autobus o pár okamžiků později - pohled zezadu a zároveň průhled celou "revitalizovanou" ulicí.

MAN Lion´s City ev. č. 21 v Družstevní ulici, za křižovatkou s Vltavínskou ulicí. Tato křižovatka doznala také změn - na výjezdu z Vltavínské ulice byla značka "Dej přednost v jízdě!" nahrazena značkou "Stůj, dej přednost v jízdě!".

Mercedes Citaro ex ev. č. 32 na zastávce Družstevní (ve směru jízdy z centra města), přesněji řečeno v nově posunuté a zálivem vybavené zastávce. O několik okamžiků později tentýž autobus před křižovatkou s Družstevní ulicí.
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama