Fotky z objízdných tras v ulicích Sokolská, Svatopluka Čecha a Křížkovského z 10. 9. 2014

14. září 2014 v 18:00 |  Aktualizace fotogalerie
Ve středu 10. září 2014 jsem formou "pomalé procházky s četnými fotozastaveními" provedl fotodokumentaci autobusů na objízdné trase ulicemi Sokolskou, Svatopluka Čecha a Křížkovského, potažmo ulicí Znojemskou. Níže odkazuji na většinu z pořízených fotek + přidávám několik slov komentáře.

Bráfova ulice, před Masarykovým náměstím. V pravé části fotky je vidět přenosnou značku upozorňují na objízdnou trasu vedenou Heliadovou ulicí. Tato značka však neobsahuje upozornění, že Heliadovou ulicí smějí projet vozidla jen do hmotnosti 7,5 tuny. Další fotky týkající se nedokonalého dopravního značení jsem vložil do tohoto alba na Facebooku.

Tedom C12G ev. č. 55 a hned za ním MAN Lion´s City ev. č. 38 v Sokolské ulici, u Divadla Pasáž.
Mercedes Conecto ev. č. 23 v ulici Svatopluka Čecha, před křižovatkou se Sušilovou a Zborovskou ulicí.
Mercedes Conecto ev.č. 35na stejném místě jako předchozí fotka, ale z opačného úhlu pohledu. Mercedes Citaro CNG ev. č. 50 na tomtéž místě.

MAN Lion´s City ev. č. 36 v ulici Svatopluka Čecha, na křižovatce s ulicemi Šafaříkovou a Dreuschuchovou; o několik sekund později již před odbočením vpravo (autobus jede na lince č. 10) do Jiráskovy ulice. Mercedes Citaro ex ev. č. 32 v ulici Svatopluka Čecha, před odbočením do Jiráskovy ulice v pozadí s lesoparkem Hrádek a sídlištěm Hájek; Tedom C12G ev. č. 44 tamtéž.

Následují fotky z Křížkovského ulice - fotky autobusů jedoucích na linkách, které tudy obvykle nejezdí.

MAN Lion´s City ev. č. 38 přijíždí k zastávce Znojemská (objízdná trasa linky č. 4).

Fotky Mercedesu Citaro CNG ev. č. 50 jedoucího na lince č. 13 byly pořízeny pouhých 31 minut od sebe, a to na autobuse jedoucích v tomtéž směru jízdy. Během této doby stihl autobus dojet k Jitoně, obratem zpět na Karlovo náměstí a odtud zase obratem zpět k Jitoně.

Fotky MANu Lion´s City byly pořízeny v časovém rozestupu 68 minut, a to na lince č. 4 jedoucí v tomtéž směru jízdy; mezitím tedy linka stihla jet na jednom páru spojů, tzn. na "kolečku" k poliklnice, odtud přes celé město k hotelu Atom a obratem zpět do Domků.
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama