Linka č. 1 jezdila 1. 9. 2014 v bezvýlukovém provozu (= chyba na stránkách www.doprava-trebic.cz)

1. září 2014 v 21:00 |  Zajímavosti z provozu
Z blízkého rodinného zdroje jsem se dozvěděl (sám jsem dnes provoz MHD Třebíč nijak nesledoval), že 1. 9. 2014 jezdila linka č. 1 MHD Třebíč v bezvýlukovém trasování, a že na plakátech v autobusech byl údaj "od 1. 9." (týkající se dne zahájení výlukového opatření opraven na údaj "od 2. 9.".

K opravení chybného údaje na stránkách www.doprava-trebic.cz došlo až v odpoledních nebo večerních hodinách 1. 9. 2014, tedy v době, kdy už vlastně bylo k této opravě pozdě.

Tzn. sečteno, podtrženo, na stránkách www.doprava-trebic.cz se po celou dobu objevoval chybný údaj týkající se začátku výluky; a stejně jako v některých dřívějších případech platilo, že chci-li být přesně a správně informován, musím sledovat vývěsky v autobusech (nesmysl; chci-li něčím teprve začít cestovat, tak není mojí povinností sledovat, co je v tom "něčem" vyvěšeno) nebo sledovat stránky městského úřadu (ale tam o tom také nebylo napsáno nic jednozačného). :-(
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama