Linka "N" bude v provozu i v sobotu 20. 9. 2014

15. září 2014 v 16:00 |  Mimořádnosti v provozu
Přepis sdělení ze stránek www.doprava-trebic.cz (a hle, najednou je možné informovat včas...)

Linka N spojující Karlovo náměstí a nemocnici bude v provozu mimořádně i v sobotu 20.9.2014 z důvodu dne otevřených dveří v nemocnici. Spoje pojedou ve stejných časech jako v pracovní dny.

Kladu si však otázku, zda je nutné jezdit již po půl šesté nebo po půl sedmé ráno. Stejně tak, jestli nebude odjezd posledního spoje po půl dvanácté přílíš brzy. Obzvláště když Den otevřených dveří se koná od 9 do 16 hodin...

Čas odjezdu z Karlova náměstí v X:35 h dává jakous takous logiku v pracovní dny, kdy se na náměstí sjedou autobusy MHD i v X:30 h. Ale rozhodně to nedává logiku o víkendech, kdy k rozjezdům na náměstí dochází v X:15/X:45 h.

A vůbec - proč se cestujícím nedoporučí, ať dojdou ze města pěšky/nechají se svést příbuznými/ať jedou s přestupem okolo polikliniky Vltavínská? Musí to stačit ve všech dalších víkendových dnech, musí to stačit v pracovní den od 11:30 h až do pozdního večera...
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama