Nová podoba zastávky "Družstevní" (ve směru z centra) a tzv. revitalizovaná ulice

5. září 2014 v 7:00 |  Zajímavosti z provozu
V posledních dnech se témat ke zveřejnění sešlo mnoho a mnoho, že je těžké vybrat, o čem napsat dříve. Ale odněkud tedy začnu. :-)

V pátek 29. 8. 2014 skončila dlouhodobá uzavírka Družstevní ulice, čímž se do ní vrátila linka č. 4. Družstevní ulice je tzv. revitalizována; v provozu MHD se to projevilo především zlepšením stavu zastávky "Družstevní" ve směru jízdy z centra města. Zastávka je nově vybavena zastávkovým pruhem ("zálivem") a přilehlým chodníkem, takže se už nekoná žádný výstup z autobusu přímo na silnici, což znamenalo velký výškový rozdíl.

Ilustračně (neboť přes sklo protijedoucího autobusu) je jmenovaná zastávka zdokumentována tady; cestu autobusem po celé Družstevní ulici (z níž je vidět i nově přebudovaná zastávka, tak i revitalizované další části ulice včetně toho, že ne vše ještě bylo toho dne dokončeno) jsem zdokumentoval na video, viz odkaz.

Tento článek zakončím jednou takovou technickou poznámkou. Od 1. 9. 2014 jsem se rozhodl ke změně v jednotlivých článcích. Komentáře k článkům jsou od tohoto dne v tzv. moderovaném režimu. Komentář se pod článkem zobrazí až po mém schválení. Neznamená to rozhodně, že bych takto schválil jen komentář, s jehož obsahem souhlasím. Samozřejmě zveřejním i případné nesouhlasné komentáře.

Zveřejnění se ale nedočkají "robotické spamové" komentáře (kterých svého času přicházely doslova desítky; takový komentář nechci mít pod svými články ani "po ten krátký čas, než si takového komentáře všimnu a smažu jej); dále komentáře obsahující vulgární titulování kterékoliv osoby; a dále ctím pravidlo, že v diskusi by jednotliví diskutující měli být oslovováni (pokud je vůbec zapotřebí v té diskusi používat pátý pád) přezdívkou, kterou si v té diskusi zvolili.
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama