Upřesnění předchozího článku o neschopnosti dopravce vyvěsit výlukové info na zastávce Nemocnice

9. září 2014 v 13:00
Na základě "připomínky z oficiálních míst" (ale O. K., nedělá mi to problém; je pravda, že jsem to napsal nepřesně) upřesňuji tímto údaj obsažený v tomto článku, neboť na rozdíl od popisku této fotky z Facebooku jsem to původně nenapsal přesně.

Jak je napsáno už u té fotky z Facebooku, tak zastávka "Nemocnice" ve směru jízdy z centra města byla ve stávající poloze uvedena do provozu až 1. 9. 2014. Tedy nelze říci, že by neschopnost dopravce, vyvěsit na tuto zastávku info o neobsluhování této zastávky, trvala již od 18. 8. 2014.

Ta neschopnost provést něco tak jednoduchého, čím vyvěšení příslušného tištěného sdělení bezesporu je, trvala až od 1. 9. 2014, resp. možná od některého ze dní krátce předcházejících tomuto dni. Ovšem, tato neschopnost je o to větší vzhledem k uvážení, že na tom přelomu srpna a září někdo musel na toto místo tento označník instalovat (resp. přemístit odjinud) a tím pádem si samozřejmě mohl a měl všimnout, že na tom označníku se jednak nachází informace o již proběhlém výlukové opatření, a jednak že na tom označníku jedno opatření uvedeno není.

Jak dokumentuje tato fotka pořízená v neděli 7. září 2014 okolo 14. hodiny, tak v uvedený den a čas už potřebné oznámení na označníku zastávky Nemocnice (ve směru jízdy do centra města) vyvěšeno bylo. Spolu s ním zde byla nově vyvěšena i tzv. linková verze jízdního řádu linky č. 14.

Tzn. jestli z předchozího článku na toto téma někdo usuzoval, že neschopnost dopravce vyvěsit potřebné výlukové info začala již 18. 8., tak se omlouvám za (neúmyslně napsanou) zavádějící informaci; tato neschopnost započala až s instalací nového označníku, tzn. nejpozději 1. 9. 2014 časně ráno. A délka trvání této neschopnosti se pohybovala mezi 3,5 a 6,5 dny (podle toho, kdy přesně došlo k instalaci toho výlukového oznámení).
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama