Vzájemně si protiřečící zdroje informací o začátku objízdné trasy linky č. 1

1. září 2014 v 6:00 |  Mimořádnosti v provozu
Už asi před 10 dny mi jeden ze členů mojí rodiny (často využívající MHD) říkal, že slyšel mluvit dva lidi o tom, že uzavírka Nádražní ulice + objízdná trasa linky č. 1 začne až 2. 9. a ne 1. 9., jak bylo původně avizováno.

26. srpna jsem si tady přečetl, že zahájení uzavírky Nádražní ulice se tedy skutečně posouvá o 1 den, ale nikde v článku není explicitně uvedeno, jak že to bude s MHD.

31. srpna pozdě večer jsem si v Nádražní ulici všiml zákazu zastavení platného od 1. 9. 2014 v 7:00 h. Hm, tak že by uzavírka přece jen začala již 1. 9. ráno?

Krátce poté jsem si ale v e-mailové schránce přečel odpověď (na svůj dříve položený dotaz) z odboru dopravy MěÚ, že uzavírka Nádražní ulice + opatření v MHD skutečně začínají platit až od 2. 9.

A následně jsem se pro jistotu podíval na oficiální internetové stránky třebíčské MHD, totiž na www.doprava-trebic.cz. A v příslušné sekci nebylo (v okamžiku psaní tohoto čláku) ani slovo o tom, že by snad mělo něco být jinak, než jak je avizováno v přiloženém letáčku, v němž je jasně napsáno, že výlukové opatření pro linku č. 1 začíná již 1. 9. v 7 h ráno...

Tolik strohý popis objektivních skutečností; dalších komentářů se raději zdržím.
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama