Další (nikoliv překvapivé) prodloužení výlukového opatření na lince č. 13

23. října 2014 v 23:00 |  Mimořádnosti v provozu
Přepis strohého sdělení ze stránek www. doprava-trebic.cz:

Uzavírka ulice Hrotovická bude muset bohužel pokračovat až do 30. října z důvodu dalších dokončovacích prací.

Velice se cestujícím omlouváme za způsobené komplikace.

Možná že byly nepříznivé povětrnostní podmínky (které byly ve výlukových oznámeních uvedeny jako potenciální příčina prodloužení uzavírky a tím pádem i výlukového opatření)?

Alespoň budou mít až do 30. 10. ti llidé, kteří přijedou do Třebíče ve 22:09 vlakem od Brna, větší šanci stihnout přípoj - protože do té doby jim ze zastávky Bráfova pojede spoj linky č. 13 až ve 22:15 h (namísto obvyklých 22:10 h), což je alternativou například pro případ, že by řidič spoje linky č. 14 (pravidelný odjezd ze zastávky Bráfova ve 22:12 h) svévolně odjel ze zastávky dříve (ne že by se to nikdy nestalo).

Zveřejněním této zprávy vlastně dochází k naplnění (zdánlivě zpočátku chybného) tvrzení v hlavičce výlukového jízdního řádu uvedeného na stránkách www.doprava-trebic.cz, kde byla uvedena platnost právě do 30. 10., jakož i slov na těch samých stránkách, že uzavírka potrvá "téměř do konce října 2014"; a stejně tak je toto tvrzení v souladu s informací na stránkách www.dopravniinfo.cz, kde je již po mnoho týdnů uvedeno, že omezení v horní části Hrotovické ulice potrvá právě do 30. 10. 2014...
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama