Neplánovaná uzavírka: Sokolí bude 17. 10. 2014 bez obsluhy autobusovou dopravou

17. října 2014 v 3:00 |  Mimořádnosti v provozu
Přepis krátké zprávy ze stránek www.doprava-trebic.cz:

Uzavírka Sokolí (17.10.2014)
Dnes po celý den bude pro autobusovou dopravu uzavřena místní část Sokolí z důvodu mimořádné události havárie komunikace.

Zastávku Sokolí vynechají autobusy na lince 31 MAD i ranní spoj linky 790230 PAD (Heraltice-Třebíč).


Jen připomenu, že zatímco u "přibyslavických" spojů je alespoň zajištěno spojení ze zastávky Sokolí, rozc. (předpokládám, že ačkoliv tam spoje zajíždějící do Sokolí nemají zastavovat, tak kvůli této mimořádnosti budou), tak u dopoledního spoje linky č. 31 znamená toto omezení úplné odříznutí obsluhy Sokolí (tzn. "ani na rozcestí").

A ještě doplnění předchozího článku: do seznamu oficiálních informačních zdrojů, které na jednom místě zveřejní informaci, v níž si dva údaje vyloženě protiřečí, lze nyní zařadit i FB profil "MAD Třebíč", kde se 16. 10. večer objevilo toto sdělení, kde je slovně popsáno, že výlukové opatření na lince č. 13 má trvat do 24. 10. 2014; a zároveň i tento výlukový jízdní řád, v jehož hlavičce je uvedena platnost tohoto výlukového opatření do 30. 10. 2014...

--------------------------------------------------------------------------------

Dodatek k tomuto článku napsaný 17. 10. v 15 h:

K výše přepisovanému sdělení přibyl na stránkách www.doprava-trebic.cz i řádek
Náhradní zastávka je Sokolí, rozcestí.

... který tam v době psaní tohoto článku (před 3. hodinou v noci) nebyl.
Pak by to znamenalo, že dopolední spoj linky č. 31 se otáčel právě na rozcestí nad Sokolím. Každopádně, tuto domněnku nemohu potvrdit ani vyvrátit, jelikož jsem tím spojem nejel.
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama