Připomenutí výstavby prvního tzv. Kasselského obrubníku z listopadu 2011 (nikoliv z roku 2012!)

30. listopadu 2014 v 9:00 |  Z historie MHD Třebíč
V minulých dnech jsme si připomněli 3. výročí zprovoznění prvního tzv. Kasselského obrubníku v rámci zastávek MHD Třebíč.

Tento obrubník byl během listopadu roku 2011 instalován na zastávce "Borovina, BOPO" (ve směru jízdy do centra města).
Pro připomenutí několik videozáznamů z doby jeho výstavby (videozáznamy byly upladovány na YouTube vždy krátce po pořízení):
Tímto krátkým článkem též opravuji chybu v tzv. knize "60 let MHD Třebíč", kde na straně č. 71 je chybně uvedeno, že první tzv. Kasselský obrubník byl v Třebíči "poprvé při rekonstrukci zastávkového zálivu použit" v roce 2012.

Díky výše odkazovaným videům + dohledatelným článkům z mých stránek (například tento) si tzv. autor této tzv. pubikace mohl snadno dohledat/ověřit (a tedy ve jmenovaném díle bezchybně datovat) správnou informaci o roku výstavby prvního třebíčského "kasselského" obrubníku. Ale bohužel, nepovedlo se...
 


Komentáře

1 Pepa Pepa | 6. prosince 2014 v 11:17 | Reagovat

Zajimo by mě proč musíš pořád do všeho tak rýpat a ubližovat řidičům mhd samy jsou ppořád pod nějakým tlakem :-(

2 autobusytrebic autobusytrebic | E-mail | 6. prosince 2014 v 22:41 | Reagovat

[1]:
1. "Pořád" rozhodně nerýpu (o mnoha a mnoha věcech zde taktně mlčím a mnoho podivných věcí již "raději" ani nesleduji, tzn. těch několik málo podnětů týkajících se v poslední době nedostatečně zajištěné služby v podobě přepravy městskou dopravou byly psány z pohledu obyčejného cestujícího - tzn. nezávisle na tom, že provoz MHD z různých důvodů sleduji "více než jen jako obyčejný cestující".

2. Záleží na úhlu pohledu - kdo komu vlastně tzv. ubližuje?
Jestliže nějaký autobusový spoj permanentně jezdil z jisté zastávky s dvou- až tří-minutovým náskokem, načež jsem (z pozice cestujícího poškozovaného tímto ujížděním) následně poukázal, tak "cestující ubližoval řidičům", nebo "řidiči ubližovali cestujícím"?

Jinak další vysvětlení viz druhá část tohoto článku: http://autobusytrebic.blog.cz/1411/pozastaveni-existence-facebookoveho-profilu

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama