MAN Lion´s City ev. č. 32 již s nálepkou "wi-fi"

9. ledna 2015 v 10:00 |  Zajímavosti z provozu
V posledních asi dvou měsících jsem pořídil počet fotek autobusů MHD Třebíč spočitatelný (bez přehánění) na prstech jedné ruky. Jak už jsem zde psal dříve, tak provoz MHD považuji tak nějak za zdokumentovaný a pokud něco chci zdokumentovat, tak spíše už jen nějaké provozní novinky nebo mimořádnosti.

První (a dosud jedinou) fotkou pořízenou v roce 2015 je fotka MANu Lion´s City ev. č. 32 během pobytu (znamenajícímu mj. překážení ve výjezdu z Litoltovy a Dvořeckého ulice, resp. vjezdu do týchž ulic). Z fotky je patrné, že za předními dveřmi již je nalepena nálepka "wi-fi" (nevím ovšem, kdy přesně k jejímu dolepení došlo). A to narozdíl od 16. září 2014, kdy na tomto autobusu ještě příslušná nálepka nebyla, ačkoliv dopravce se na svých pofidérních internetových stránkách chubil již 5. 9. 2014, že mj. MAN Lion´s City ev. č. 32 je wi-fi připojením + příslušnou nálepkou vybaven.

Touto věcí se dopravce vychloubat dokázal, ale aby ve stejné době byl schopen napsat na své internetové stránky o uzavírce v Přibyslavicích (konané 6. a 7. 9. 2014), to ne. Totéž platí pro jeho neschopnost vyvěsit totéž oznámení o uzavírce (resp. výlukovém opatření v MHD) do autobusů + mj. na vývěsku na Karlově náměstí.

Mimochodem, dosud jsem se nedozvěděl, z jakého důvodu ani objednatel, ani dopravce, nebyli schopni informovat (na svých - nebo z jejich gesce zřizovaných - internetových stránkách, které jsou celkem tři) o předchozí přibyslavické uzavírce, která se konala o víkendu 7. a 8. 6. 2014.

Snad by se tam objevila lepší výmluva než se objevila v onom září, kdy odpovědná osoba odpověděla na můj dotaz "Proč nebylo o přibyslavické uzavírce informováno na oficiálních stránkách www.doprava-trebic.cz" odzbrojující odpovědí "A kolik lidí ty stránky čte?"...
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama