"Bé je správně" - uzavírka křižovatky Velkomeziříčská x Brněnská x Cyrilometodějská se bude konat až 28. a 29. 3.

18. března 2015 v 16:00 |  Mimořádnosti v provozu
Pravdivou informací z dvou variant popsaných v tomto článku se nakonec stala druhá popisovaná - tzn. uzavírka křižovatky ulic Velkomeziříčská x Cyrilometodějská x Brněnská se bude konat až o víkendu 28. + 29. 3. 2015. S tímto vědomím bylo 18. 3. odpoledne aktualizováno info na facebookovém profilu "MAD Třebíč", kde byl původně uveden termín 21. a 22. 3. 2015.

Zajímavá je příčina uzavírky té křižovatky - vznik malého kruhového objezdu, mající za cíl údajně zabránit dopravnímu kolapsu. Zajímavá je věta "jestli se objezd osvědčí" - jaká asi jsou kritéria v "osvědčení se" vs. "neosvědčení se"? Podle toho, kolik lidí si bude stěžovat? :-)

I když - podle oficiálních stránek dopravce (odkaz na tyto stránky je uveden i na většině autobusů MHD Třebíč) se asi žádné výlukové opatření nekoná, protože ani na titulní stránce, ani v sekci plánované uzavírky, žádné info o tomto uvedeno není. Naopak - stránky dopravce se tváří, jako by poslední mimořádností v provozu MHD Třebíč byla objízdná trasa na lince č. 13 způsobená loni v říjnu jednosměrnou uzavírkou horní části Hrotovické ulice...

 


Aktuální články

Reklama