MANy již bez "kolečka" s "10 z 10 řidičů doporučuje" a bývalý "CentrumBus" na prodej

3. března 2015 v 10:00 |  Zajímavosti z provozu
V minulých několika měsících jsem provoz MHD Třebíč téměř nesledoval (ještě aby, když jsem po většinu dní byl během dne mimo město a ve většině případů jsem se vracel až po 22. hodině, což je patrné z četnosti mých setkání s neschopnosti zajistit přijatelnou přestupní vazbu z vlaku na MHD v čase 22:09 - 22:12 h), takže nyní podávám informaci o změně, která nastala "někdy za posledních pět měsíců" - z MANů ev. č. 21 a 49, resp. dost pravděpodobně i ev. č. 32 a 38, zmizelo i "kolečko" s textem "10 z 10 řidičů doporučuje" (pozůstatek tzv. reklamy na čerpací stanici v Průmyslové ulici; tato reklama pro mne byla urážející v tom, že dopravce nebyl schopen správně uvést název města; namísto "v Třebíči" tam bylo uvedeno "v Třebíčí", tzn. podle něj se naše město nejmenuje "Třebíč", ale "Třebíčí". Asi začnu psát, že "mateřský dopravce ICOM" sídllí v Jihlaváčkově. Inteligence některých jedinců z onoho města by tomuto posměšnému názvu i nahrávala.

Důkazem změny budiž tato fotka dokumentující záď MANu ev. č. 21; tutéž změnu jsem viděl i u MANu ev. č. 49, ale v jeho případě ji nemám zdokumentovánu.

Bývalý znojemský "Centrumbus", který v srpnu roku 2009 jezdíval na spojích MHD Třebíč (viz fotka), který v minulých několika letech byl v provozu u pražského dopravce "Jaroslav Štěpánek", je na prodej za 830 000 Kč (viz tento inzerát). Takže už tak dlouhý seznam štací, v nichž tento autobus kdy působil, se může znovu rozšířit.
 


Aktuální články

Reklama