Předčasné ukončení uzavírky (+ výlukového opatření) křižovatky Cyrilometodějská x Brněnská x Velkomeziříčíská

29. března 2015 v 18:00 |  Mimořádnosti v provozu
Krátké sdělení, které se okolo 13. hodiny objevilo na tzv. oficiálním facebookovém profilu "MAD Třebíč" (stejně tak se obdobné sdělení objevilo během 29. 3. i na tzv. oficiálních stránkách www.doprava-trebic.cz):

UPOZORNĚNÍ PRO CESTUJÍCÍ: křižovatka Cyrilometodějská - Velkomeziříčská - Brněnská je již v provozu. Autobusy MHD tak jezdí podle běžných jízdních řádů.

Jen si říkám, že minulý víkend tedy bylo o poznání příznivější počasí než tento víkend. No, hlavně že se uzavírka (+ výlukové opatření v MHD) naplánovaná na "21. a 22. 3.; v případě nepříznivě klimatických podmínek o týden později" takto posunula...

Fotodokumentaci autobusů na objízdných trasách jsem 28. ani 29. 3. neprováděl - ostatně, "díky" kombinaci zvané "plynové autobusy + neschopnost pozměnit na 2,5 měsíce turnusy tak, aby spoje linek č. 10 a 14 (popřípadě i 13) mohly jezdit podjezdem pod vlakovým nádražím" po Sportovní ulici projede v následujících týdnech mnoho a mnoho spojů MHD Třebíč. A to i za příznivějších "klimatických" (správně má být "povětrnostních") podmínek.
 


Aktuální články

Reklama