Tendenční "anketa" o MHD zřejmě platila až do 20. 3. (viz předchozí články)

3. dubna 2015 v 13:00
Tento článek mám napsán již téměř 14 dní, ale mezitím dostaly přednost ve zveřejnění jiné články, tak až teď se dostává i na tento.

Až ve třetím březnovém týdnu jsem - společně s dalším členem své rodiny, kterého se tato problematika také dotýká - vyjádřil oficiálním způsobem svůj názor prostřednictvím tzv. ankety, o jejíž zaujatosti, co se zavádějícího srovnání argumentů týče, jsem tu psal v několika dřívějších článcích.

Hlasovací formuláře odevzdal ten jiný člen mojí rodiny a jak řekl, tak v kanceláři MěÚ Třebíč od zaměstnankyně úřadu nezaznělo ani slovo o tom, že by snad již měl v tu chvíli uplynout termín ankety.

Jak se tak zdá, tak správným termínem ukončení této tendenční "ankety" tedy skutečně byl až 20. březen 2015, jak bylo uvedeno na stránkách Městského úřadu Třebíč, zatímco chyba byla v těchto materiálech na tzv. oficiálním FB profilu "MAD Třebíč". Ovšem že by třeba aspoň dodatečně došlo k opravení té chyby (např. autor těch FB stránek, že by si té chyby sám všiml)? Jak vidno, tak bohužel, nepovedlo se...
 


Aktuální články

Reklama