Linka č. 1 začne do "jediného přestupního terminálu na Vysočině i jižní Moravě" zajíždět od 1. 6. 2015; linky č. 4, 10 a 13 nejpozději od 1. 7. 2015 (zato linka č. 14 ne aneb stupidita bude pokračovat)

1. května 2015 v 1:00 |  Zajímavosti z provozu
Prolhané** tzv. oficiální stránky o výstavbě tzv. přestupního terminálu uvedly novou informaci (konečně se někdo uráčil je aktualizovat; poté, co nebyl schopen na ně napsat ani o březnové uzavírce schodiště do Chlumeckého ulice, jakož ani o dlouhodobější uzavírce průchodu východně od nádražní budovy), a to že linka č. 1 začne do tzv. přestupního terminálu zajíždět od 1. 6. 2015; linky č. 4, 10 a 13 nejpozději od 1. 7. 2015 (viz odkaz); aneb potvrzení, že linka č. 14 do onoho tzv. terminálu zajíždět nebude aneb "přestupní stupidita" ve 22:09 - 22:12 h (nesmyslné vedení 14tky Bráfovou ulicí namísto toho, aby spoj linky č. 14 zajel do tzv. přestupního terminálu a o to bylo jistější, že se ta krátká přestupní doba z vlaku na autobus stihne) bude pokračovat. Škoda slov.

**Jeden důkaz za všechny - neomalené tvrzení Třebíč bude mít jako jediné město na Vysočině a jižní Moravě moderní přestupní terminál (viz odkaz) aneb plivnutí do tváře všem schopnějším městům jak na Vysočině (Telč, Havlíčkův Brod), jakož i v Jihomoravském kraji (Znojmo, Břeclav, Veselí nad Moravou, Kyjov a mnoho dalších), které vybudovaly moderní přestupní terminály u svých vlakových nádraží dříve než Třebíč, ale to asi tvůrce oněch tzv. oficiálních stránek "zapomněl"...
 


Aktuální články

Reklama