Mercedes Conecto ev. č. 23 již bez "tabla" (byť údajně "se předpokládalo" jeho setrvání nejméně do konce června 2015) na fotce pořízené v tzv. přestupním terminálu 8. 6. 2015

12. června 2015 v 0:00 |  Zajímavosti z provozu
V jednom z předchozích článků jsem pouze slovně popisoval, že pokud jsem si 6. 6. 2015 večer všiml z protijedoucího autobusu dobře, tak Mercedes Conecto ev. č. 23 již je bez "pojízdného tabla". O dva dny později jsem se o této věci ujistil stoprocentně a zdokumentoval jsem ji i na tuto fotku, pořízenou na zastávce "Železniční stanice" na okraji tzv. přestupního terminálu.

Je zajímavé, že v tomto tzv. článku je uvedeno Po ulicích Třebíče tablo jezdí od začátku května a předpokládá se, že bude k vidění minimálně do konce června. Rozhodně nebude "k vidění do konce června" a "k vidění" nebylo ani v okamžiku vydání článku (článek byl vydán 9. 6. 2015).

Zajímavá je i informace (je-li pravdivá, na rozdíl od výše uvedeného "se předpokladu") Zajímavá myšlenka se zalíbila také majiteli třebíčských autobusů TRADO - MAD, který poskytnul pronájem plochy bez poplatků. Ano. Takže za dodatečný vozokilometr (ve chvíli, kdy jde o "využití tak jako tak jedoucího autobusu a tak jako tak jedoucího řidiče) si dopravce účtuje plnou palbu ve formě jednotkové ceny za vozokilometr, ale tuto reklamu zveřejní zdarma.

Nebo že už by si dopravce vydělal v tomto ohledu dost za odporný, výhledu z autobusu bránící, polep "Fränkische"?
 


Aktuální články

Reklama