Několik drobných postřehů z provozu

7. června 2015 v 8:00 |  Zajímavosti z provozu
Několik krátkých postřehů:

- Ve středu 3. 6. jezdil na nelicencované lince k DDM Mercedes Intouro s RZ 3J4 6534. Tedy nikoliv inzerovaný "midibus". Bohužel, co jsem měl toho dne možnost vidět, tak využití zcela nulové. :-(
Mercedes Intouro jsem v prostoru zastávek na Karlově náměstí viděl i v několika dalších dnech, tzn. zřejmě i v těchto situacích šlo o vůz nasazovaný na onu nelicencovanou linku k DDM.

- Pokud jsem si v té rychlosti všiml správně, tak Mercedes Conecto ev. č. 23 již 5. 6. 2015 neměl polepení s námětem "pojízdné tablo".

- Nálepka na boku autobusu se sdělením "(Městský úřad) Třebíč podporuje veřejnou dopravu" chybí nejen na Mercedesu "Fränkische" Citaro ev. č. 28 (viz můj předchozí článek), ale i na Karose B952 ev. č. 47.

- Pokud jsem při soustavnějším pozorování provozu provedeném 3. 6. 2015 odpoledne na Karlově náměstí nic nepřehlédl, tak na žádném z autobusů MHD není žádné nové reklamní polepení.

- Krátce připomenu událost, kterou jsem v půli května neměl možnost zdokumentovat - po několik dní v půli května 2015 probíhala rekonstrukce zastávky linek č. 4, 5 a 11 na Karlově náměstí. Pokud jsem situaci pochopil správně, tak po dobu rekonstrukce byla tato zastávka dočasně přesunuta o několik desítek metrů západněji.

- Info o prodloužení výlukového opatření v Demlově ulici se 4. 6. objevilo i na dvojici oficiálních stránek spravovaných objednatelem; dle vyjádření jedné z těchto stránek je příčinou onoho prodloužení uzavírky o 2,5 měsíce (!) nadcházející výstavba kruhového objezdu na Václavském náměstí.

Tolik několik drobných "střípků". Samozřejmě je i několik dalších "střepů", kde každý z nich si zaslouží samostatný článek. Jen na to sepsání v posledních třech dnech nějak nebyl čas.
 


Aktuální články

Reklama