MAN Lion´s City na objízdné trase okolo Václavského náměstí na fotkách ze 16. 8. 2015 (prý 4 dny před ukončením výlukového opatření)

16. srpna 2015 v 17:00 |  Aktualizace fotogalerie
Až dva měsíce po zahájení uzavírky křižovatky na Václavském náměstí jsem provedl drobnou fotodokumentaci linky č. 10 na dočasné konečné zastávce na Václavském náměstí, jakož i v místech, kudy MHD obvykle nejezdí - tedy v jednom kratším úseku ulice Svatopluka Čecha a Hladíkovy ulice. Dlouho jsem tuto dokumentaci odkládal, nicméně vědomí, že výlukové opatření má (dle vývěsek v autobusech, jakož i dle údajů na internetových stránkách) skončit již 20. 8., tak již nebylo možné v této věci dále otálet.

Odkazy na trojici fotek pořízených 16. 8. 2015. Na všech fotkách figuruje MAN Lion´s City ev. č. 38.
Jak je patrné, tak na čelním displeji je uvedena konečná zastávka Poliklinika, přitom do této zastávky už linka č. 10 celé 2 měsíce nejezdí... To není možné to jednoduše přenastavit? V jiných městech při (byť kratších) výlukách běžná věc...

Pohled na "rozestavěný kruhový objezd", respektive křižovatku, po které by dle aktuálně platného (v době vydání tohoto článku) výlukového opatření měly již za 4 dny opět začít jezdit autobusy, je zdokumentován (ze všech pěti přilehlých ulic) na této sérii fotek na "Rajčeti".
 


Aktuální články

Reklama