Autobusy MHD Třebíč u Národního a Malovaného domu, jakož i ve východní části tzv. přestupního terminálu, na fotkách z 31. 8. 2015

1. září 2015 v 1:00 |  Aktualizace fotogalerie
Do galerie obrázků jsem nahrál několik fotek dokumentujících nejdůležitější místa z hlediska "kde to vypadá (z hlediska provozu MHD) od 31. 8. 2015 jinak" (tzn. z hlediska právě skončeného výlukového opatření na Karlově náměstí + z hlediska právě zahájené objízdné trasy linky č. 1 kvůli "revitalizaci" zastávky Znojemská ve směru jízdy do centra města):

MAN Lion´s City ev. č. 38 u Národního domu (v pozadí za ním jede MAN ev. č. 21) - objízdná trasa pro všechny autobusy, které na Karlovo náměstí přijíždějí z Jihlavské brány).

TEDOM C12G ev. č. 55 u Grandhotelu objíždí velký výkop (+ stavební techniku) související s pokračující rekonstrukcí kanalizace. Zejména kvůli tomuto výkopu je Jihlavská brána nadále uzavřena pro individuální dopravu + také proto je silnice na dolní straně náměstí jednosměrná.

MAN Lion´s City ev. č. 38 na stejném místě jako výše odkazovaný Tedom, ale tentokrát jde o pohled zepředu.

MAN Lion´s City ev. č. 48 u Malovaného domu - opět objízdná trasa po "západní" části horní strany náměstí.

MAN Lion´s City ev. č. 36 na "východním" konci tzv. přestupního terminálu. Vzápětí autobus projede nad zasunutými sloupky, které se vzápětí opět vysunout. O několik okamžiků později vznikne tato fotka dokumentující pobyt autobusu na "stanovišti č. 8" coby náhradní zastávce "Železniční stanice" namísto obvyklého stanoviště č. 9.

Zasunutí sloupků, následné projetí autobusu a poté opětovné vysunutí sloupků jsem zdokumentoval i na toto video.
 


Aktuální články

Reklama