Linka č. 10 pojede od 22. 9. 2015 opět až na zastávku Poliklinika ("Vltavínská?") a protichůdné znění informací o "MHD 22. 9. 2015 zdarma"

21. září 2015 v 15:00 |  Mimořádnosti v provozu
Od úterý 22. 9. 2015 bude (po více než tříměsíčním výlukovém opatření) konečnou a výchozí zastávkou linky č. 10 opět zastávka Poliklinika. Spoje linky č. 10 budou zřejmě jezdit stejnou trasou, jakou jezdily autobusy MHD již 19. 9. 2015 - tzn. přes tuto provizorní zastávku na Václavském náměstí a přes dokončenou část kruhového objezdu. Viz tento leták na oficiálním FB profilu "MAD Třebíč". Mimochodem, i tento leták obsahuje název neexistující zastávky "Poliklinika Vltavínská".

Ve stejnou chvíli (21. 9. 2015 před polednem) se na tomtéž profilu objevil i tento leták s textem "v úterý 22. 9. 2015 bude jízda ve všech autobusech TRADO MAD, s. r. o., 'zdarma'". Tedy informace protichůdná vůči tomuto letáku ze stránek www.doprava-trebic.cz, z jehož textu "MAD po celý den v Třebíči zdarma" vyplývá (jak jsem již psal v jednom z předchozích článků), že ve Starči, Nové Vsi, Přibyslavicích, Kožichovicích (Žďárského ulice) nebo Stříteži (Stop Shop "Třebíč") MHD "zdarma" (přesněji řečeno: bez vydávání jednorázových jízdenek) nebude...

P. S. Očekával bych, že když všichni zodpovědní lidé selhali při tvorbě výlukového opatření, tak že na onom profilu zazní omluva za komplikace způsobené lidem jedoucím v sobotu autobusem do Stop Shopu. Ale jak se zdá, tak objednatel se za svoji nepochopitelnou chybu omlouvat nechce... :-(

Ostatně, i předchozí oprava chyby (resp. neúplné informovanosti) u tohoto opatření proběhla v naprosté tichosti - původní opatření zveřejněné 10. 9. 2015 bylo o 6 dní později skryto a nahrazeno (bez jakékoliv poznámky "pozor, změna" či "pozor, přidání doplňujících informací") tímto sdělením obsahujícím dvě "nové" informace; ovšem bohužel se nestalo, že by si autor onoho FB profilu všiml (když už si toho nebyl schopen všimnout nikdo jiný z odpovědných osob), že u linky č. 14 nedává logiku, kudy by se 19. 9. měla dostat ke Stop Shopu.

 


Aktuální články

Reklama