Přesun z vlaku na MHD v úterý 23. 2. 2016 (vlak o 2 min. opožděn, na přestup zbývá jen 1 minuta) a trefné poznámky přestupujících žen na adresu viníka tohoto stavu

25. února 2016 v 11:00

Podobná situace jako v tomto případě - tedy, na mokrých kolejích jel osobní vlak č. 4852 "líněji" (tato "lenost" se projevuje od poloviny prosince 2015, kdy jsou na tomto spoji nasazeny dva přípojné vozy namísto dřívějšího jednoho vozu; z fyzikální logiky věci je jasné, že dva vozy jsou větší "příteží" než pouze jeden vůz).

Vlak v Třebíči v ono úterý 23. 2. zastavil s přesně dvouminutovým zpožděním. Na přestup na linku č. 14 tedy zbyla jedna jediná minuta. Opět jsme se u stejných dveří sešli tři stejní lidé jako v minulém videu - mladá žena (jejíž cílovou zastávkou je Benešova) opět utíkala hned po zastavení vlaku vstříc Bráfově ulici; já a druhá žena (jejíž cílovou zastávkou je Poliklinika Hájek) jsme šli zrychleným krokem.

Čas 22 h 12 min. 00 sek. nastal ve chvíli, kdy jsme s onou ženou byli pod křižovatkou Chlumeckého ulice s Eliščinou ulicí. Ale nakonec se dobrá věc podařila (jen bylo potřeba si dát pozor, aby nás na Bráfově ulici při našem dobíhání nepřejelo žádné auto) a přestup jsme stihli všichni tři, čímž jsme navýšili počet cestujících ve spoji linky č. 14 ze tří (!) na šest.

V úvodní části odkazovaného videa jsou slyšet další trefné poznámky obou žen na adresu ignorantského představitele objednatele (Městský úřad Třebíč) dlouhodobě neschopného tuto věc řešit, přestože tento představitel opakovaně pokrytecky tvrdí, že jejich prioritou (které prý již bylo dosaženo při tzv. optimalizaci MHD + následně při zprovoznění tzv. přestupního terminálu) je zlepšování přestupních vazeb mezi vlaky a MHD...
 


Aktuální články

Reklama