Uzavírka ulice Na Příkopech skončila dříve = (utajené a pro cestující matoucí) předčasné ukončení výlukového opatření na linkách č. 10 a 31

24. dubna 2016 v 13:00 |  Mimořádnosti v provozu
Ačkoliv výlukové opatření pro linky č. 10 a 31 (související s uzavírkou ulice Na Příkopech) bylo naplánováno na dva dny - sobotu 23. 4. a neděli 24. 4. 2016, tak v neděli 24. 4. po 11. hodině již autobusy jezdily obvyklou trasou - přes ulici Na Příkopech, jejíž uzavírka tedy skončila předčasně.

A informování o tomto předčasném ukončení uzavírky bylo (jako tomu v třebíčské MHD bývá téměř vždy) tristní - žádné jasné info "pozor, předčasně ukončená výluka" na dotčených zastávkách. Pouze stržené výlukové jízdní řády a výluková oznámení...

Navíc, ve výlukovém oznámení NEBYLA uvedena informace ve smyslu "na základě postupu stavebních prací může dojít k dřívějšímu ukončení výluky". Tzn. i v tomto ohledu je předčasné ukončení této uzavírky velmi matoucí - někteří cestující mohli jít na zastávku Sýpky na poslední chvíli a až tam by zjistili (pokud by je to vůbec napadlo, že stržené výlukové jízdní řády = výluka skončila dříve), že "jejich" spoj jede již obvyklou trasou, tzn. ne přes zastávku Sýpky, ale přes zastávku Račerovická.

O předčasném ukončení výlukového opatření nebylo (stav platný k 24. 4. 2016 ve 13:00 h) uvedeno ani slovo ani na oficiálních internetových stránkách www.doprava-trebic.cz, ba ani na tzv. oficiálním facebookovém profilu "Městská autobusová doprava Třebíč".

Výše uvedené jevy jsou zdokumentovány na fotkách (čas pořízení - cca od 11:10 do 11:20 h - je uveden pod jednotlivými fotkami), které jsem nahrál do této galerie.
 


Aktuální články

Reklama