Výlukové opatření související s dlouhodobou uzavírkou (9. 5. - 15. 12. 2016!) Podklášterského mostu

27. dubna 2016 v 18:00 |  Mimořádnosti v provozu
Na stránkách www.doprava-trebic.cz se (ke zveřejnění došlo již okolo 20. 4.) objevilo info o změnách v MHD souvisejících s dlouhodobou uzavírkou Podklášterského mostu (od 9. 5. do 15. 12. 2016!). Prozatím zde přepisuji (viz níže, kurzívou) pouze "oficiální info", bez svého komentáře:


Informace k uzavírce kvůli přestavbě podklášterského mostu
Stručné shrnutí

linka 10 - provoz pouze v trase Poliklinika - Karlovo náměstí (a zpět). Kvůli lepší obsluze východní části Domků a nemocnice mimo špičku jsou posunuty časy odjezdů v obou směrech (vesměs o 15 minut). Kvůli přestupu na Karlově náměstí jsou ostatní spoje posunuty o cca 2 minuty (příjezd na KN -2, odjezd +2 minuty).

Obsluhu Týna (oblast kolem rybníku Kuchyňka) zajistí z Karlova náměstí linka 11 a některé spoje linky 5, které v zastávce Týn pokračují bez přestupu jako linka 11. Přes den tak bude obsluha této oblasti zajištěna dvěma spoji za hodinu. Autobusy pojedou jednosměrně vždy přes zastávky Týn, Palackého, Sýpky, Račerovická, Na Příkopech, (Koutkova,) Nová, Týn a pokračovat dále na Karlovo náměstí.

linka 11 - o víkendu bude přes den jednosměrně zajíždět na zastávku Hřbitov (KN - Na Kopcích - Týn - Hřbitov - Račerovická - Týn - Na Kopcích - KN)

linka 21 - trasa Borovina - KN - Na Kopcích - Míčova - Týn - Račerovická (a zpět)

linka 31 - trasy KN - Týn - Sýpky - Přibyslavice (a zpět) a KN - Týn - Sýpky - Račerovice - Nová - Budíkovice - Týn


 


Aktuální články

Reklama