Výlukové jízdní řády na zastávkách - původní verze (od 9. 5.) s chybami a bez žlutého pozadí; až druhá verze (platná od 23. 5.) chyby napravila

5. června 2016 v 0:00 |  Zajímavosti z provozu
Jak jsem zmiňoval mj. v tomto článku, tak od 23. 5. 2016 platí pozměněné výlukové jízdní řády linek č. 5 a 11.

Ovšem k tomuto dni došlo na třebíčských zastávkách k výměně jízdních řádů všech linek dotčených uzavírkou Podklášterského mostu (tzn. kromě linek č. 5 a 11 též mj. linek č. 10, 21, 31). A až na druhý pokus to vypadá tak, jak by mělo.

První verze výlukových jízdních řádů ani neměla žluté pozadí (obvyká věc pro výlukové jízdní řády), ani na ní nebylo explicitně uvedeno, že se jedná o výlukovou podobu jízdního řádu. Stejně tak na té původní verzi byly uvedeny nesmyslné poznámky typu "nejede 24./31. 12." (nesmyslné jsou proto, že doba trvání výlukového jízdního řádu se s těmito dny míjí).

Druhá verze výlukových jízdních řádů (vyvěšených během víkendu 21. a 22. 5.) již výše uvedené chyby nemá. Otázkou však je, proč se to povedlo až na druhý pokus???

Jedna z fotek ve výše odkazovaném albu dokumentuje i další neuvěřitelnou neschopnost dopravce. Ale to už je docela jiný příběh.
 


Aktuální články

Reklama