Změny reklamních polepení na některých autobusech a zrušení "zákazu telefonování" v MANu ev. č. 45

11. června 2016 v 0:00 |  Zajímavosti z provozu
V průběhu května (nebo možná již i dříve?) došlo ke změně reklamy na zadním skle MAN Lion´s City ev. č. 32. Reklama na realitní společnost byla vystřídána reklamou na společnost "Stylové bydlení".

Změny doznalo i odporné celovozové reklamní polepení na Mercedesu Citaro ev. č. 28 - změna spočívá v doplnění "inzerátu" oné okříšské firmy na nabídku práce. Viz mj. tato fotka.

Všiml-li jsem si v průběhu května správně, tak z interiéru autobusu MAN Lion´s City ev. č. 45 (v autobuse vybaveném mj. wi-fi připojením, použitelným mj. v "chytrých" mobilních telefonech) konečně zmizely nálepky (jejichž existence byla proti zdravému rozumu a neměla žádnou podporu ve smluvních přepravních podmínkách) zakazující používání mobilních telefonů.

Uvedený výčet změn vzhledu autobusů MHD nemusí být úplný; v posledních několika týdnech jsem provoz třebíčské MHD sledoval jen náhodně a krátkodobě. Což je svým způsobem i dobře - alespoň nepřijdu na všechny nelogické záležitosti, které se v tomto systému vyskytují. :-)
 


Aktuální články

Reklama