Klamné "aktualizované" souhrnné jízdní řády v tzv. přestupním terminálu (zohledňují uzavírku mostu, ale zamlčují neobsluhování "terminálu" mezi 22. a 6. hodinou)

21. července 2016 v 0:00 |  Postřehy z provozu tzv. přestupního terminálu
V pátek 8. 7. 2016 dopoledne jsem si při příchodu do prostoru tzv. přestupního terminálu všiml mladého pracovníka, který něco lepil na označník zastávky č. 9. Následně jsem zjistil, že jde o přelepku souhrnného jízdního řádu pro směr jízdy z "terminálu" do centra města. Přelepka obsahuje pouze sloupce "pracovní dny - prázdniny" a "sobota, neděle, svátky". Je na ní zdůrazněno, že zohledňuje uzavírku Podklášterského (resp. podle oné přelepky "podklášterského" - s malým "p") mostu.

Instalace této přelepky mě poněkud překvapila, protože už předchozí verze (fotka z června) zohledňovala uzavírku mostu (probíhající od 9. 5. 2016). Novinkou je jediná věc - mapka zobrazující umístění jednotlivých zastávek.

Co je však pro obě mapky společné, je neuvěřitelná neschopnost tvůrce (nebo tvůrkyně?) v otázce nezohlednění skutečnosti, že do "terminálu" dosud nezajíždějí mezi 22. a 6. hodinou spoje linek č. 4, 10 a 13. A tak zatímco v tomto "nočním" období jezdí uvedené spoje výhradně ze zastávky Bráfova (výlukové opatření platné již od 1. 10. 2015 a platící dodnes), tak podle klamných "aktualizovaných" souhrnných jízdních řádů jedou z "terminálu" (zastávka "Železniční stanice")...

Opět se ptám: kdo je tvůrcem takovéhoto šlendriánu? A kdo jeho/její nadřízenou osobou, která má dohlédnout na případnou správnost informací? A proč tak nebylo (opětovně) učiněno???
 


Aktuální články

Reklama