Zastávka Kaufland byla v jednom ze dní od 19. do 23. 7. přesunuta - mimořádnost zamlčená stránkami doprava-trebic.cz

27. července 2016 v 0:00 |  Mimořádnosti v provozu
Článek pojednávající o jevu, který je v době vydání článku již minulostí, nicméně pro informační úplnost jej zveřejním (pozn. od 17. 7. do 25. 7. jsem byl mimo Třebíč, po většinu té doby i mimo republiku, každopádně mimo přístup k internetu; předchozí článek byl vydán 21. 7. díky tomu, že Blog.cz umožňuje přednastavení data vydání článků).

Přepis sdělení vydaného 18. 7. 2016 (tzn. s potenciálně jen jednodenním předstihem!) na stránkách městského úřadu (www.trebic.cz) a následně i na facebokovém profilu "Město Třebíč" (viz odkaz) a sdíleném i profilem "Městská autobusová doprava Třebíč":

Pracovníci odboru dopravy a komunálních služeb upozorňují cestující Městskou autobusovou dopravou, že z důvodu zajištění bezpečnosti při novostavbě nové prodejny na ulici Brněnská bude v termínu mezi 19. a 23. červencem přesunuta zastávka Kaufland.

Zastávka bude přesunuta zhruba o 80 metrů dále, směrem k provizornímu kruhovému objezdu. Doba přemístění zastávky a uzavření chodníku bude pouze jeden den z uvedeného termínu.

Na tomto místě je nutné si položit otázku, proč "pracovníci odboru dopravy a komunálních služeb" nezajistili informování o této mimořádnosti i na oficiálních stránkách www.doprava-trebic.cz???
 


Aktuální články

Reklama