Autobusy MHD ve Fibichově ulici, na dočasné konečné v Okružní ulici a na dočasném obratišti na kruhovém objezdu v bývalém BOPO (fotky z 2. 9. 2016)

18. října 2016 v 0:00 |  Aktualizace fotogalerie
Od 29. 8. do 29. 9. jezdily autobusy MHD Fibichovou ulicí coby objízdnou trasou namísto Koželužské ulice. V pátek 2. 9. 2016 jsem v této ulici (nedaleko křižovatky s Erbenovou ulicí) zdokumentoval Mercedes Citaro ev. č. 41 jedoucí Fibichovou ulicí (směrem na sídliště Za Rybníkem). O několik minut později jsem tentýž autobus "zvěčnil" v téže ulici při jízdě opačným směrem.

Zastávka "Za Rybníkem" byla po dobu uzavírky (kromě 28. 9., kdy to celé bylo ještě trochu jinak) umístěna v Okružní ulici, nedaleko křižovatky s Koželužskou ulicí. V této zastávce jsem zdokumentoval Mercedes Conecto ev. č. 56 (v zastávce pro výstup) a MAN Lion´s City ev. č. 36 (v zastáce pro nástup).

Autobusy se (přinejmenším v uvedený den - tedy 2. 9.) jezdily otáčet na kruhový objezd na západním okraji bývalého areálu BOPO. Viz fotka MANu Lion´s City ev. č. 45 odbočujícího směrem ke kruhovému objezdu a vzápětí pořízená fotka téhož autobusu vracejícího se od kruhového objezdu zpět na Koželužskou ulici. Při odbočení z Koželužské ulice do ulice Okružní (k dočasné nástupní zastávce) jsem zdokumentoval opět Mercedes Conecto ev. č. 56.

Z poslední odkazované fotky je patrné, že i 2. 9. byla uzavřena část Koželužské ulice u Borovinského rybníka, přitom oficiální stránky www.uzavirkytrebic.cz tvrdily Ve dvou úsecích od sjezdu na ulici T. Bati po křižovatku s ulicí Řípovskou a od křižovatky s ulicí Okružní po konec města bude ve dnech 29. srpna až 1. září při frézování povrchu úplná uzavírka. Mezi 2. 9. a 24. 9. zde bude částečná uzavírka s kyvadlovým provozem...

A pak se v tom vyznejte...
 


Aktuální články

Reklama