Uzavírka mostu nad Týnským údolím (v noci z 26. na 27. 10.) = neobsluhování zastávek "M. Majerová" a "gen. Svobody" (sic!)

21. října 2016 v 0:00 |  Mimořádnosti v provozu
Kurzívou přepisuji sdělení zveřejněného 18. 10. 2016 na oficiálních stránkách www.doprava-trebic.cz. Zajímavé je, že jako náhradní zastávka za zast. Marie Majerové není zřízena zastávka Hřbitov, která by přitom pro obyvatele ulic Kapitána Nálepky a Švecovy ul. byla nejblíže dostupnou (v situaci, kdy pro linku č.5 bude zastávka Generála Svobody mimo provoz). Hlavně že ty autobusy okolo hřbitova tak jako tak pojedou, že.

Zajímavý je i leták zveřejněný na oficiálním facebookovém profilu "MAD Třebíč", ve kterém se opakovaně vyskytují chyby jako název zastávky "M. Majerová" (namísto správného M. Majerové), resp. název zastávky "gen. Svobody" s malým "g" namísto správného velkého... Kdo ten leták proboha vytvářel?

V noci ze středy 26. 10. na čtvrtek 27. 10. bude uzavřen most mezi zastávkami M. Majerové a Týn. Omezení začne ve 22:00 a skončí v 7:00. Autobusy MAD budou most objíždět po trase kolem nového hřbitova.

Změny zastávek:
Linka č. 5
- zastávky Gen. Svobody a M. Majerové zrušeny
- zastávka Týn - obsluhovány označníky na ul. Táborská
- výchozí a konečná zastávka Týn (ul. Táborská)

Linka č. 11
- zastávka Týn - obsluhovány označníky na ul. Táborská
- náhradní zastávka M. Majerové směr Podklášteří - zastávka Gen. Svobody
- M. Majerové směr Karlovo nám. - zastávka u školy

Linka č. 21 nejede (prázdniny)
 


Aktuální články

Reklama