Omezení provozu předprodejní kanceláře pro 30. 12. 2016; od 2. 1. 2017 již v nových prostorách na "Karlově náměstí 29/23"

28. prosince 2016 v 17:00 |  Mimořádnosti v provozu
Tisková zpráva Městského úřadu Třebíč, následně sdílená i na oficiálních FB profilech "Město Třebíč" a "Městská autobusová doprava Třebíč":

V pátek 30. prosince bude předprodej jízdenek na autobusovém nádraží otevřen pouze do 12:00 hodin, z důvodu stěhování kanceláře na Karlovo náměstí. Předprodej na Karlově náměstí 29/23 bude od pondělí 2. ledna 2017 v pracovní době.

Je přinejmenším zvláštní, že městský úřad ani neumí do této zprávy uvést, o který objekt (resp. jeho část) konkrétně jde. A ideálně přidat i fotku tohoto objektu. Namísto toho přidal "ilustrační fotku" v podobě autobusu MHD v barevné kombinaci, která se (v souladu s novým kontraktem městského úřadu s dopravcem) stala minulostí...

Zajímavá je i provozní doba kanceláře, která má po dobu tří z pěti pracovních dní vyloženě "dělnickou" pracovní dobu. Jen po dva dny v týdnu je její provozní doba spíše "kancelářského" charakteru...
 


Aktuální články

Reklama