Nepřístupná infotabule v "terminálu" po celou dobu 7měsíční výluky - časosběrné fotky z 8/2016 - 2/2017

18. března 2017 v 23:00 |  Postřehy z provozu tzv. přestupního terminálu
Výluka železniční trati přes Třebíč se konala od 29. 7. 2016 do (po třech posunech termínu) 28. 2. 2017. Za celých 7 měsíců nebyl schopen Městský úřad Třebíč coby provozovatel tzv. "přestupního terminálu" zajistit přístupnost informační tabule s rozpisem stanovišť a informací o třebíčské MHD.

Tabule se stala nepřístupnou již počátkem srpna 2016, tzn. v prvních dnech přestavby nádraží. Opětovně přístupnou se stala až v první polovině března 2017 (paradoxně až několik dní po ukončení výluky). Za celou dobu nedošlo ani k přemístění této tabule na místo nedotčené stavební uzavírkou či alespoň instalaci jiné, provizorní tabule s obdobnými informacemi.

Připomínám, že přes toto místo pravidelně procházel "vedoucí" představitel odboru dopravy Městského úřadu Třebíč, a to jak v rámci svého pravidelného dojíždění (nebydlí totiž v Třebíči, jejíž dopravu má na starosti, ale bydlí v Náměšti nad Oslavou!), tak i v rámci "kontrolních dní" coby představitel úřadu zainterestovaného na "revitalizaci" tratě....

Odkaz na některé z časosběrné série fotek, které jsem vložil na "Rajče":
Je zjevné, že "díra pro podchod" rostla jen velmi zvolna. Již z říjnové či listopadové fotky je patrné, že do (původně slibovaného) 8. 12. 2016 nebude podchod dokončen.

13. 1. 2017 - tedy 5 týdnů po původním termínu konce výluky. Vstup do podchodu zdaleka není dokončen. Stejně tak jeho okolí. A infotabule nadále nepřístupná..​.

10. 2. 2017 - okolí podchodu nadále rozbagrované.​ V době, kdy tudy už měly 2 měsíce jezdit vlaky... Infotabule stále nepřístupná..​.

28. 2. 2017 ráno - pouhých 14 hodin před příjezdem prvního vlaku po ukončení výluky. Ani v tento den nebylo možné se k infotabuli "legálně" dostat. Pracovníci nestihli dokončit potřebné práce, i když na to měli o téměř 3 měsíce oproti původnímu předpokladu...
 


Aktuální články

Reklama