Uzavírka křižovatky Seifertovy a Revoluční ul. = výlukové opatření v MHD (s protichůdnými a dodatečně doplňovanými informacemi)

26. dubna 2017 v 23:00 |  Mimořádnosti v provozu
V úterý 25. dubna zveřejnil Městský úřad Třebíč na svých stránkách info o uzavírce křižovatky Seifertovy ulice s Revoluční ulicí, včetně výlukového oznámení týkajícího se opatření v MHD, viz tento odkaz. Následující den ráno jsem si stejných výlukových oznámení všiml i v autobusech i na některých zastávkách.

V oznámeních je uveden mj. text "více informací: www.doprava-trebic.cz", přitom uvedené stránky zveřejnily info o této uzavírce/výlukovém opatření až 26. 4. večer, navíc v poněkud odlišné verzi než jaká visí v autobusech/na zastávkách.

Verze na zastávkách hovoří o tom, že zastávka Sucheniova ve směru do centra nebude obsluhována linkami č. 14 a 21; níže citovaná verze z doprava-trebic tvrdí něco jiného. Navíc, v tuto chvíli jde o neúplné výlukové opatření - viz poslední odstavec (tzn. vývěsky na zastávkách odkazují na opatření, které v okamžiku jejich vyvěšení ani nebylo vytvořeno...):

Z důvodu rekonstrukce dvojkřižovatky ulic Seifertova, Řípovská a Revoluční bude vyloučen provoz autobusů MAD. Od 2. května 7:00 do 7. května 2017 20:00, linky č. 1, 5, 14 a 21

Ve směru Za Rybníkem bude zrušena zastávka Revoluční. Autobusy pojedou celou ulicí Spojenců.

Ve směru Karlovo náměstí budou zrušeny zastávky Revoluční, U Kapličky, ZŠ Bartuškova a Sucheniova (bez spojů linek 14 a 21 do Poušova) bez náhrady. Autobusy pojedou Libušiným údolím (ulicemi Koželužská a Dr. Ant. Hobzy).

Od 2. května přibližně do konce října 2017 dojde ke změně jízdního řádu linek č. 14 a 21, o které ještě budeme informovat.
 


Aktuální články

Reklama