Uzavírka Znojemské ulice skončila již 21. 4. navečer = v sobotu 22. 4. již linka č. 14 jezdila ke Stop Shopu (věc zamlčená oficiálními stránkami o MHD)

26. dubna 2017 v 0:00 |  Mimořádnosti v provozu
Uzavírka Znojemské ulice (mezi křižovatkou se Spojovací ulicí a kruhovým objezdem) byla naplánována (a spolu s ní i výlukové opatření v MHD, spočívající v neobsluhování zastávky Stop Shop) na období od 18. 4. do 22. 4. 2017 (viz mj. tento můj článek). Nakonec však skončila již v pátek 21. 4. v 18 hodin.

Toto předčasné ukončení mělo za následek, že spoje linky č. 14 již v sobotu 22. 4. jezdily po své obvyklé trase ke Stop Shopu, viz tato a tato moje fotka (obě pořízeny v sobotu 22. 4. okolo 15:30 h).

Městský úřad Třebíč o předčasném ukončení uzavírky (a tím pádem i výlukového opatření v MHD) věděl již v onen pátek odpoledne (viz screen z FB profilu "Město Třebíč" - odpověď na dotaz jednoho z občanů). Přesto však nebyl schopen o této věci informovat ani na jedné ze dvou "svých" stránek věnovaných MHD, tedy ani na www.doprava-trebic.cz, ani na FB profilu "MAD Třebíč"...
 


Aktuální články

Reklama