Městský úřad není schopen na žádné ze tří svých stránek pravdivě/přesně informovat o podobě dopravního omezení v Rafaelově ulici

16. července 2017 v 13:00
Neschopnost Městského úřadu Třebíč ohledně informování občanů o dopravních záležitostech se dostala do dalších hlubin. Tentokrát ve věci (ne)informovanosti o rozsahu a podobě dopravního omezení v Rafaelově ulici.

Podle stránek www.doprava-trebic.cz má být Rafaelova ulice o víkendech 8./9., 15./16. a 22./23. 7. NEPRŮJEZDNÁ PRO VEŠKEROU DOPRAVU. Není pravda (viz i tato fotka ze 16. 7. 2017).

Podle stránek www.trebic.cz (patřících přímo městskému úřadu) měla být 15./16. 7. opravována jen část Rafaelovy ulice za Čajkovského ulicí. Není pravda - kyvadlový provoz byl i v dolním úseku (až po Brněnskou ulici).

A nikde městský úřad neuvedl, že do/z Rafaelovy ulice nepůjde odbočit z/do Brněnské ulice (od/ke Kauflandu) ani z/do Samešovy ulice - byť (v témže článku zmíněné) výlukové opatření v MHD této uzavírce odpovídá.

A podle článku na stránkách www.uzavirkytrebic.cz (vydaného již 21. 6. 2017, ale nadále jde o jediný článek k tomuto tématu, tzn. bez eventuálních pozdějších aktualizací) měla uzavírka probíhat jen o víkendu 8. a 9. 7. Rovněž nesmysl.

Neuvěřitelné, jaké nesmysly jsou schopni pracovníci městského úřadu vyplodit. A tím více neuvěřitelné, že "vedoucí" představitel odboru dopravy a komunálních služeb není schopen ohlídat, aby o dopravních záležitostech bylo informováno pravdivě a přesně.
 


Aktuální články

Reklama