Reklama na cestovní kancelář Krasim Tour na zádi/boku MANů ev. č. 32 a 48

21. července 2017 v 0:00 |  Zajímavosti z provozu
V červnu 2017 se na zádi a pravém boku dvou MANů objevila reklama na cestovní kancelář Krasim Tour. Nejde o první reklamu této cestovní kanceláře na vozidlech MHD Třebíč - dlouhodobě se vyskytovala i na zádi Karosy B732 ev. č. 27, a to přinejmenším od ledna 2009 až do vyřazení vozidla v lednu 2011.

Reklama se objevila na MANech ev. č. 32 a 48. Umístěním na záď těchto vozů došlo k zakrytí (ne-li předchozímu odstranění) nálepek s evidenčními čísly.

MAN Lion´s City ev. č. 32 odjíždí ze zast. Komenského náměstí, zdokumentovaná záď autobusu s reklamním polepením.

MAN Lion´s City ev. č. 48 před odbočením na dolní stranu Karlova náměstí (záběr zaměřený na dokumentaci bočního reklamního polepení) a vzápětí pořízená fotka fotka téhož autobusu zezadu, zaměřená na reklamní polepení na zádi autobusu.

Na tomto místě připomenu, že v souladu s "vysoutěženým" kontraktem městského úřadu s dopravcem pro roky 2017 - 2024, musí si dopravce pro umístění reklamních polepení na autobusy MHD vyžádat souhlas objednatele (tedy právě městského úřadu).

A objednatel je zjevně schopen takovým souhlasem popřít jiné ze svých smluvních požadavků z "výběrového řízení". Ne tedy v případě tohoto reklamního polepení, ale... Ale o tom až v jiném, samostatném článku.


 


Aktuální články

Reklama