Uzavírka Bráfovy ulice (i zastávky Bráfova) je "prodložena" - dopravcem oznámeno již (max.) 20. 7., městský úřad tuto věc prozradil až 29. 7.!

30. července 2017 v 8:00 |  Mimořádnosti v provozu
Již 20. 7. (možná i dříve) byly na zastávkách a v autobusech vyvěšeny tyto letáky s informací, že zastávka Bráfova (jakož i pravděpodobně celá přiléhající část Bráfovy ulice) bude mimo provoz o 3 měsíce déle - až do 31. 10. 2017.

Městský úřad o téže věci na svých "MHD-stránkách" www.doprava-trebic.cz informoval až 29. 7. (ano, přinejmenším o 9 dní později!) pozdě večer. A to ještě mlhavě, neúplně. Viz přepis sdělení (přepisuji jej doslovně, včetně překlepu, kterého se autor dopustil ve slově "prodloužena".

Prodloužení uzavírky (29.07.2017)

Z důvodu pokračujících prací je prodložena výluka provozu na ulici Bráfova. Po obdržení podrobnějších informací vás budeme informovat o plánovaném termínu dokončení.

Nabízí se otázka - z jakého důvodu tuto informaci (navíc neúplnou) zveřejnil městský úřad o (přinejmenším) 9 dní později než dopravce? Další případ neschopnosti arogantního "vedoucího" představitele odboru dopravy Městského úřadu Třebíč a jeho podřízené - "protekční dcerky"???
 


Aktuální články

Reklama