Nesmyslné jízdní řády i na lince č. 10 (bez žlutého podkladu, "teleportace" vozidel, slovenský název zastávky?!)

8. října 2017 v 15:00 |  Zajímavosti z provozu
Dopravce TRADO MAD není schopen po dobu uzavírky Bráfovy ulice uvádět reálné/dodržitelné jízdní řády nejen v případě linky č. 4 (viz můj předchozí článek), ale ani na příslušných spojích linky č. 10 (v obou případech ve směru jízdy z Domků do centra města).

Na rozdíl od linky č. 4, jejíž jízdní řád již v polovině července 2017 obsahoval nesmysly typu "obsluhování zastávky Bráfova" či "odjezd od zastávky Nemocnice o 2 minuty POZDĚJI než z NÁSLEDUJÍCÍ zastávky Železniční stanice", tak u linky č. 10 byl ještě v polovině července uváděn jízdní řád ve skutečně výlukové podobě.

Od 1. 9. 2017 však došlo na lince č. 10 k úpravám (přidání závleku přes zast. Marie Majerové u některých spojů) a dopravce musel na všechny zastávky vyvěsit novou verzi jízdních řádů. A učinil tak v chybné, bezvýlukové verzi - viz tato a tato fotka ze zastávek Nemocnice, resp. Železniční stanice (obě pořízeny 2. 10. 2017).

Dopravce v těchto jízdních řádech uvádí hned několik nesmyslů najednou:
- Jízdní řád není vytištěn na žlutém podkladu (porušení SMLUVNĚ POŽADOVANÉ povinnosti vydávat výlukové jízdní řády na žlutém podkladu).

- V jízdním řádu je uvedena zastávka Bráfova (která po dobu této uzavírky ulice není obsluhována).

- Zastávky Nemocnice a Železniční stanice jsou uvedeny (a odpovídají tomu i časové polohy jakoby "teleportujících se" spojů) v opačném pořadí než jaké po dobu uzavírky Bráfovy ulice platí.

- Dopravce ani neumí psát česky - viz název zastávky "Železničná stanice" (viz mj. tato fotka)...
 


Aktuální články

Reklama