Městský úřad zamlčuje nezajíždění "dačického" páru autobusů na autobusové nádraží (navzdory upozornění od jednoho z občanů!)

27. ledna 2018 v 2:00 |  Postřehy z provozu autobusového nádraží
Arogance a ignorantství osob zodpovědných na Městském úřadě Třebíč za dopravu se dostala na ještě hlubší dno, než na jakém byla dosud. Na úroveň, kdy dochází nejen k zamlčování informací, ale kdy k nápravě nedojde ani po výslovném veřejném upozornění od jednoho z občanů.

8. 1. 2018 vydal městský úřad sdělení Od dnešního dne, to je od pondělí 8. ledna, se vrací modré autobusy koncernu ICOM na autobusové nádraží v Třebíči. Odkloněné linky, které od konce listopadu zastavovaly na zastávkách v ulici Sucheniova, budou tedy od dnešního dne zastavovat zpět na autobusovém nádraží. Jedinou výjimkou je linka 720300 - Studená - Třebíč - Brno, která začne na autobusové nádraží zajíždět až 14. ledna.

Jednak, městský úřad tímto opakovaně zamlčel, že počet nezajíždějících spojů nebyl od listopadu 2017 stejný, ale že se v průběhu času vyvíjel (od 10. 12. navýšení počtu nezajíždějících spojů, od 18. 12. a následně od 2. 1. postupné snížení počtu nezajíždějících spojů).

Ale také - městský úřad lže i v jiné věci. Na autobusové nádraží se nadále nevrátil ani jeden z dvojice spojů linky č. 340710 Třebíč - Dačice (dopravce ČSAD Jindřichův Hradec, který je - stejně jako TRADO BUS - dceřinou společností koncernu ICOM Transport). Na tuto věc vzápětí v komentáři pod FB příspěvkem upozornila jedna žena, viz tento screen.

Navzdory tomuto upozornění, nebyl městský úřad schopen tuto chybu opravit ani v okamžiku zveřejnění tohoto mého článku, tedy téměř 3 týdny od doby, kdy byl na svoji chybu upozorněn... Perličkou je, že tato linka přestala na autobusové nádraží zajíždět právě až od 10. 12. 2017 - jde tedy o jednu z linek, jejíž nezajíždění na autobusové nádraží bylo městským úřadem rovněž zamlčeno.
 


Aktuální články

Reklama