Displeje v "terminálu" byly počátkem února zcela mimo provoz + o nových displejích v nemocničních pavilonech

25. února 2018 v 11:00 |  Postřehy z provozu tzv. přestupního terminálu
Od 5. 2. do 6. 2. 2018 nefungoval žádný ze tří displejů v tzv. přestupním terminálu (viz tento sestřih). Vzhledem k tomu, že nadále pokračuje neschopnost městského úřadu instalovat písemný rozpis stanovišť na příslušnou tabuli (po dřívějším rozpisu zbylo jen bílé místo), panovalo po tyto dva dny úplné informační embargo - cestující se neměli jak dozvědět, ze kterého stanoviště jede "jejich" spoj.

O 2,5 týdne později vydal Třebíčský deník tento článek, podle kterého budou obdobné displeje instalovány i do vestibulů dvou nejvýznamnějších pavilonů třebíčské nemocnice. Kurzívou přepisuji zajímavosti z tohoto článku, následně přidávám svůj komentář:

A do roku 2019 mají být (pozn. myšleny LED displeje) ještě na zastávkách Poliklinika Vltavínská a Za rybníkem," uvedl vedoucí třebíčského odboru dopravy
- Uvedená osoba ani nezná správný název zastávky Poliklinika.
- Stane-li se tak až v roce 2019, půjde o další rozpor se smlouvou, která (i tak jen díky podivnému 2letému odkladu!) dopravci přikazuje instalovat tyto elektronické označníky do konce roku 2018.

V dubnu bychom chtěli mít nainstalované informační tabule ve vestibulech pavilonů M a C.
Totéž městský úřad sliboval již v listopadu 2013 ohledně vestibulu akvaparku Laguna. Nikdy tam žádný takový displej instalován nebyl.

Návštěvníci na nich najdou aktuální informace o příjezdech a odjezdech spojů MAD ze zastávky U nemocnice (...) - již druhý případ, kdy odpovědná osoba nezná správný název zastávky.

(...) Dále vlaků a autobusů z nedalekého dopravního terminálu u vlakového nádraží"
... tedy zřejmě včetně spojů linky č. 1, jejíž "terminálová" zastávka je vzdálena více než půl kilometru (!) od předmětných nemocničních pavilonů...
 


Aktuální články

Reklama