Nesplněné "autobusákové sliby" městského úřadu z roku 2014 aneb "článek" o novém (od 1. 3. 2018) provozovateli

3. března 2018 v 13:00 |  Postřehy z provozu autobusového nádraží
Stránky www.pttrebic.cz nadále kašlou na poskytování základních informací jako je např. rozpis stanovišť v "terminálu", zato na nich nově byl zveřejněn článek týkající se docela jiného objektu - autobusového nádraží. Konkrétně tento "článek" pojednávající o tom, že provozovatelem "autobusáku" se od 1. 3. 2018 stalo Město Třebíč.

Jde o "článek" v oprávněných uvozovkách, protože z něj ani není patrné, kdo (jaký novinář či tiskový pracovník?) se koho (kterého úředníka či jiného představitele městského úřadu?) ptá.**

V "článku" mj. zaznělo Změna je v tom, že město tam bude mít vlastní pracovníky. Začneme rekonstrukcí veřejných toalet v hale.

Perličkou je, že již o 4 roky dříve tvrdil městský úřad (v této tiskové zprávě), že Město také jedná o zlepšení hygieny a provozu WC v hale autobusového nádraží. V úvahu připadá například pronájem specializované firmě nebo instalace automatů. ... aneb městský úřad nebyl schopen za celé 4 roky (!) dojednat něco, co sám počátkem roku 2014 slíbil.

Zajímavá jsou i další "anonymní tvrzení" v onom "článku", například Rozhodnutí města o převzetí provozu nádraží je správné, protože město může do areálu investovat více peněz.

... aneb městský úřad vlastně přiznává "dosud jsme vlastně byli hloupí" + zamlčuje předešlé skutečnosti - pochybení ve smlouvě s "ICOMem", pročež se v létě 2017 konalo nové výběrové řízení, ve kterém též došlo k formálnímu pochybení; až na základě tohoto (+ také v důsledku obstrukcí "ICOMu" ohledně nezajíždění části regionálních spojů na autobusové nádraží) byl "autobusák" převzat pod správu městského úřadu.
------------------------------------------------------------------------------
** Dovětek (napsaný 10. 3. 2018): V průběhu minulých dní bylo do "článku" alespoň doplněn údaj, KOHO se anonymní novinář(ka) (?) ptá. Viz doplněný údaj Zeptali jsme se Aleše Kratiny z odboru dopravy a komunálních služeb na podrobnosti.
 


Aktuální články

Reklama