Autobusy MHD na místech souvisejících s (městským úřadem napůl utajenou) uzavírkou části Pražské ulice (probíhající od 9. 4. do 29. 4. 2018)

6. května 2018 v 0:00 |  Aktualizace fotogalerie
Od 9. 4. do 29. 4. byla v Borovině uzavřena část silnice I/23, a to mezi Penny Marketem a křižovatkou se Seifertovou ulicí. Šlo o uzavírku vydatně utajovanou Městským úřadem Třebíč, jehož pracovníci nebyli schopni o tomto omezení informovat ani na oficiálním FB profilu "Město Třebíč", ani v seznamu uzavírek na (městským úřadem zřizovaných) stránkách uzavirky-trebic.cz.

Ke zjištění informace o této uzavírce bylo nutno (co se týče stránek zřizovaných městským úřadem) se "proklikat" až k tomuto článku na stránkách uzavirky-trebic.cz, resp. této zprávě o stejném znění na stránkách trebic.cz (obojí vydáno již v polovině března 2018 a z nadpisu ani jedné zprávy nevyplývá, o jaké uzavírce se hovoří) a až ve druhé polovině těchto zpráv zjistit potřebné info...

Ironií je, že o této uzavírce takříkajíc mlčeli i dopravci TRADO BUS či TREDOS, kteří ji (resp. s ní související neobsluhování zastávky Pražská, potažmo její dočasnou náhradu zastávkou Revoluční) vůbec nezohlednily v IDOSu (žádný výlukový jízdní řád ani žádná obdobná informace nebyla v této věci vydána)...

V polovině dubna 2018 jsem pořídil mj. dvě fotky autobusů MHD (pozn. městské autobusové dopravy se tato uzavírka netýkala; její spoje předmětným úsekem nevedou) s motivem této poloutajované uzavírky:

Mercedes Conecto s RZ 5J8 4740 v Sucheniově ulici u přenosné dopravní značky upozorňující na uzavírku (resp. objížďku) předmětné části Pražské ulice (15. 4. 2018)

Mercedes Conecto s RZ 5J8 4702 odbočující ze Seifertovy ulice do Pražské ulice (17. 4. 2018) - v levé části záběru je patrná uzavřená část Pražské ulice.
 


Aktuální články

Reklama