Zastávka Autodružstvo (ve směru do centra města) je od 25. 6. do 1. 7. bez obsluhy = opatření zamlčené oficiálním FB profilem "MAD Třebíč"

25. června 2018 v 0:00 |  Mimořádnosti v provozu
Již 14. 6. 2018 byla na oficiálních stránkách www.doprava-trebic.cz zveřejněna informace oznamující dočasné neobsluhování zastávky Autodružstvo ve směru jízdy do centra města (příčinou je postupující rekonstrukce přilehlého mostku přes potok):

Omezení na ul. Brněnská

V termínu od 25. 6. do 1. 7. 2018 bude kvůli stavebním pracím bez obsluhy zastávka Autodružstvo ve směru do centra. Nejbližší náhrádní zastávka je Colas.

Nejpozději 20. 6. 2018 byl leták s touto informací vyvěšen i v interiérech autobusů (přinejmenším těch několika vozidel, kterými jsem v onen den jel).

Zato na oficiálním facebookovém profilu "MAD Třebíč" (zřizovaném Městským úřadem Třebíč; odpovědnou osobou za správu stránky je dle těchto údajů referentka pro MHD - dcera stejnojmenné zastupitelky) není info o neobsluhování této zastávky uvedeno ani v okamžiku zveřejnění tohoto článku, několik hodin před začátkem účinnosti předmětného výlukového opatření.

Dotyčná odpovědná pracovnice bohužel opětovně (pokolikáté už?) nezvládla zařídit tak jednoduchou věc, jakým je zajištění informovanosti na příslušných oficiálních internetových stránách, které jsou za účelem informování občanů městským úřadem zřizovány...
 


Aktuální články

Reklama